Çeşme Ilıca Hotel Sevgililer Günü Konaklama


Çeşme Ilıca Hotel
Sosyal Medya'da Paylaş

Bu sene 14 Şubat Sevgililer Gününü, 10 Şubat Cumartesi günü Çeşme Ilıca Hotel & Spa'da Çoşkun Sabah'ın romantik şarkıları ile kutluyoruz.

 

Çeşme Ilıca Hotel'in muhteşem termal havuzu, kapalı deniz suyu havuzu ve çocuk kapalı aquaparkı ile soğuk kış günlerinde sıcacık bir ortamda tatil keyfini doyasıya yaşayacağız. Termal Otel olarak Çeşme'nin en iyisi Çeşme Ilıca Hotel'de tüm bu imkanlardan yararlanmak için acele etmelisiniz. 14 Şubat tarihi yaklaşırken sevgililer günü planı yapmayı dert etmeyin. 1, 2, 3 ve hatta daha fazla gece konaklamalı seçeneklerimiz ile Kış ortasında sıcacık bir tatil imkanı sunuyoruz. Romantik bir akşam yemeği ve sevgililer günü izmir özel gala programı ile Coşkun Sabah konseri eşliğinde, limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler dahil bir gala yemeğine davetlisiniz.

Hediye aramak yerine bu geceyi ona hediye edin. Bu romantik gecede, sevgililer günü özel programı ile muhteşem bir tatili birleştirmek için hemen bizi arayın! (0232 484 0 900)

Ücrete Dahil Olanlar;

·        Konaklama

·        Ücretsiz Coffee Break

·        Hoşgeldin Kokteyli

·        Gala Yemeği (Limitsiz Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecekler)

·        Ücretsiz Spa&Termal

·        Geç Kahvaltı

Otelde ücretsiz yararlanabileceğiniz;

·        Kapalı Termal Havuz

·        Kapalı Deniz Suyu Havuzu

·        SPA

·        Kapalı Çocuk Aquapark

bulunmaktadır.

Telefon : 0232 484 0 900

Telefon : 0530 915 15 13

Sevgililer gününü Çeşme Ilıca Hotel' in muhteşem atmosferinde Sevilen sanatçı Çoşkun Sabah ile eğlenerek kutlamak için hemen rezervasyon yaptırınız.

 
Sosyal Medya'da Paylaş

YORUM YAZ