Sevgililer Günü İstanbul Yemek Mekanları

Sarissa Hotel 2019 Sevgililer Günü Yemeği ve Konaklama

Sevgililer Gününde harika bir Gece Sarissa Hotel Beylikdüzünde sizleri bekliyor.

Bu güzel otelde Sevgililer Günü Konaklaması ve ertesi gün harika bir kahvaltı fırsatı sizleri bekliyor.
Sevgililer Gününü çok özel olarak böyle bir otelde kutlamak istiyorsanız hemen yerinizi ayırtınız.

REZERVASYON : (0212) 861 58 58

Sarissa Hotel 


İstanbul’un en büyük fuar alanı TÜYAP Fuar Merkezine 3 KM.  metrobüs durağına yürüyüş mesafesinde yer alan Sarissa Hotel, Atatürk Havalimanı’na 19 KM yakınlığı ile size Beylikdüzü’nde ev rahatlığı sunuyor.İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Sarissa Hotel’de konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulabilirsiniz.

Sarissa Hotel merkezi konum gereği alışveriş merkezleri, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilir, son teknoloji ile donatılmış salonlarında verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Sarissa Hotel, restoranlarında özenli bir servis eşliğinde en seçkin lezzetleri geniş menü alternatifleriyle beğeninize sunarken otelin bünyesinde yer alan sağlık merkezleri size seçkin bir ortamda zindelik kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz güzel bir seçenek sunuyor.

Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Sarissa Hotel bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde alanında uzmanlaşmış personel ile hizmet vermektedir.

Sarissa Hotel'n Sevgililer Gününe özel Konaklama fırsatını kaçırmayın.

Etiketler